5 כללים לדייט ראשון מוצלח

| 19 ביוני 2014 | תגובה אחת

young people in bar having funנכון, זה מלחיץ ולא פשוט, אבל כולם עוברים את זה ויותר מפעם אחת. כדי להקל עליכם את הדייט הראשון וכדי שלא תעשו טעויות של טירונים, הכנו לכם צרור עצות (חמישה כללים במספר) שכל עוד תקפידו לשמור עליהן, הכל יהיה פחות או יותר בסדר. טוב, אנחנו לא מבטיחים שתמצאו את אהבת חייכם, אבל אנחנו מבטיחים שלפחות יהיה לזה צ'אנס.

 

בלי רשתות חברתיות בבקשה

גם אם אתם חיות רשת שלא יכולים לחיות שעתיים בלי הפייסוש והאינסטוש והטוויטר, תעשו לעצמכם ולדייט שלכם טובה ענקית ובזמן הדייט הראשון תכבו את הווי פיי ואת ה- 3G. העניין הוא כזה – לא רק שלא מקובל לרכל על הדייט הראשון במהלכו מפאת צנעת הפרט אלא שככל שתקדימו לדווח על המתרחש בדייט, כך תקדימו בעצם לנתק את עצמכם מההוויה ומהסיטואציה ותקטינו את הסיכויים שלכם להתחבר למי שיושב מולכם. לא חבל?

בלי מיזנתרופיות מוקדמת (מדי)

אין ספק שתמיד יש מישהו בסביבה שיכול לעצבן אותנו, במיוחד במעמד מלחיץ כמו דייט ראשון. עם זאת, עשו את הדבר הנכון, הקפידו להזעיף פנים כמה שפחות ולחייך כמה שיותר. מאחר ומדובר בדייט ראשון, בן או בת הזוג שלכם לדייט ינסו לדלות כל פרט מידע עליכם ומאחר וכל ג'סטה נרשמת ונלקחת בחשבון, אל תתנו להם לחשוב שאתם שונאי אדם על ההתחלה (גם אם אתם באמת כאלה כמובן).

בלי תמונות של אחיינים

אין לנו באמת דרך טובה יותר לנסח את זה. בכל פעם שעולה בכם הדחף להתחיל להכיר את המשפחה בדייט הראשון, פשוט אמרו לו לא.

ולגבי תמונות של חיות המחמד שלכם…

ע"ע תמונות של אחיינים

היו עצמכם

נכון, זה אולי הכלל הקשה ביותר לביצוע באופן פרדוקסלי, אבל ככל שתמהרו להיות עצמכם, כך תדעו האם אתם משקיעים את הזמן שלכם במקום הנכון או לא.

5 כללים לדייט ראשון מוצלח
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. הארוחות שהכי מתאימות לדייט ראשון - Capiyot : Capiyot | 11 בדצמבר 2014

השאר תגובה

*