סיפורי אקסים – לספר הכל או לשמור לעצמי?

| 8 ביוני 2015 | אין תגובות
לספר או לא?

source: NinaMalyna/Bigstock

לכל אחד מאתנו יש לא מעט שלדים בארון וסיפורי אקסים למכביר. חלקם עצובים, חלקם מרתקים וחלקם פשוט קורעים מצחוק. העניין הוא שבכל קשר עולה מחדש השאלה – לספר או לא לספר? אם התחלתם קשר חדש לאחרונה, ומצאתם את עצמכם מתחבטים בשאלה הזו בדיוק, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק, אבל בדיוק למקום הנכון. במאמר שלפניכם נתייחס לשאלה הזו ונסקור אותה מכמה אספקטים על מנת שעוד מספר דקות, כשתגיעו לסוף המאמר, תדעו את התשובה.

הכרויות חדשות וסיפורי אקסים – זה לא ה"כמה", זה ה"מתי"

ובכן, אם אתם חסידים גדולים של דייטים, ודאי אין צורך לספר לכם, שעולם הדייטים מושתת בעיקר על תזמון. צריך לדעת מתי להגיע לדייט הראשון, מתי להתקשר אחרי דייט מוצלח, מתי להיכנס למיטה וכיוצא באלה. בדיוק באותו האופן, צריך גם לדעת מתי לספר סיפורי אקסים. מתי בדיוק? ובכן, התשובה הברורה היא: "לא במהלך הדייט הראשון והאמת היא שמומלץ גם לא במהלך הדייט השני".

קחו את הזמן, נשמו עמוק והאמינו לנו שאם הכל ילך כשורה, יהיה לכם מספיק זמן בשביל לחלוק חוויות מצחיקות, משעשעות ונוראיות, שעברתם עם אנשים אחרים. מה שחשוב לזכור זה שגם כשאתם מחליטים שהגיע הזמן לפתוח את הסכר, הרי שמומלץ להתחיל לאט ובעדינות ולא להציף את הצד השני בסיפורים בלתי נגמרים ובדיוק פה אנחנו נוגעים בסוגיית המינון.

זוגיות זה עניין של מינון

מעבר לכך שחשוב לתת את הדעת לסוגיית התזמון, הרי שיש לתת את הדעת ולהתייחס גם לסוגיית המינון. למה אנחנו מתכוונים בדיוק? ובכן, יש לא מעט אנשים בקרב הציבור הרחב הדוגלים בשיטת ה"הכל או לא כלום". שימו לב – מדובר על טעות רווחת שמומלץ מאוד להימנע ממנה.

אם יש לכם איזושהי אנקדוטה שמתאימה כמו כפפה ליד לסיטואציה הנוכחית שבה אתם נמצאים במהלך הדייט, הרי שאין שום סיבה שתתאפקו ושתסתירו אותה. האמינו לנו – הכרויות לא קמות ונפולות על אנקדוטה אחת קטנה. עם זאת, אם אתם מתכוונים לבלות את כל הדייט הראשון בשיחות על האקסים שלכם, הרי שרוב הסיכויים שהדייט השני כבר לא ייצא לפועל. אי לכך, כמו כל דבר אחר בחיים – גם סיפורי אקסים הם עניין של כמויות, איזון, טאקט וטאץ'.

 

סיפורי אקסים – לספר הכל או לשמור לעצמי?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*