מתי מוכנים להתחיל פרק ב'?

| 28 במאי 2015 | אין תגובות

פרק ב'לא אחת מתייחסים לשאלה המופיעה כאן בכותרת, "מתי מוכנים להתחיל פרק ב'", כאל שאלת מיליון הדולר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה ששאלה גורלית זו מושפעת ממגוון רחב של גורמים כשלמעשה כמות התשובות ככמות הגרושים והגרושות. במאמר שלפניכם נספק לכם מספר שאלות מנחות שתסייענה לכם להבין האם הגיע הזמן להמשיך הלאה ולפתוח דף חדש או שמא עדיף לחכות עוד קצת ולקחת את הזמן.

האם זוגיות באמת מעניינת אתכם כרגע?

לא אחת אנו נתקלים בגרושים וגרושות, המעוניינים לפתוח פרק חדש בחייהם, אך לא מהסיבות הנכונות. זה הזמן להיות כנים עם עצמכם – נסו להבין האם אתם מעוניינים לפתוח פרק ב' משום שאתם באמת מוכנים לפתוח את הלב בפני אדם אחר ומשום שאתם באמת מוכנים להיכנס לעולם של זוגיות עם אדם חדש או שמא אתם מעוניינים לפתוח פרק חדש רק כדי לגרום לקנאה בקרב הצד השני.

אם אתם בטוחים במאה אחוז שאתם מגיעים לזוגיות החדשה מתוך כנות ורצון לזוגיות ולא מתוך תחרותיות עם בן הזוג לשעבר למשל, הרי שרוב הסיכויים שהקשר החדש שלכם אכן יצליח.

נסו לראות מה הכרויות חדשות עושות לכם

הכרויות חדשות בעידן המודרני הן לא עניין מחייב כלל וכלל. נסו להירשם לאתר הכרויות מקוון, הרגישו את השטח, פלרטטו עם כמה חברים באתר ונסו להרגיש האם אתם נהנים או שמא הלחץ והמועקה קשים מנשוא. באופן כזה תוכלו להניח את האצבע על הדופק ולהבין האם אתם מוכנים לקפוץ למים או שמא אתם עדיין זקוקים לעוד קצת זמן לבד עם עצמכם.

האם הספקתם להכיר את עצמכם לבד?

אם אתם פשוט לא מזהים את עצמכם במראה ולא מסוגלים להתמודד עם החיים לבד, בלי החצי השני, הרשו לנו להמליץ לכם לתת לעצמכם עוד קצת זמן. ישנם גרושים רבים שממהרים לפתוח את הפרק הבא בחייהם פשוט משום שהם לא מסוגלים לדמיין את עצמם ללא בן או בת זוג. אם בזה הדברים אמורים גם בסיטואציה שבה אתם נמצאים כעת, עשו את הדבר הנכון – קחו נשימה עמוקה וארוכה, הזמינו את עצמכם לבילוי שכל כולו אתם ואיש זולתכם ונסו ליהנות מחברת עצמכם.

להתחיל פרק חדש עם קרקע מוצקה מתחת לרגליים

ברוב המקרים לצערנו הפרק הראשון מסתיים בהשאירו את שני הצדדים בטלטלה ובסערת רגשות. בנוסף לכך, בדרך כלל מתרחשת גם טלטלה לא פשוטה בחיי היומיום שבאה לידי ביטוי בשינוי של מקום המגורים למשל. העצה האחרונה שלנו אליכם היא לבדוק היטב האם הסערה שככה והאם אתם ניצבים על קרקע מוצקה לפני שאתם קופצים לקשר הבא שלכם. במילים אחרות – הקפידו להחזיר את השליטה לידיים ואת העצמאות לחיים, לפני שתכניסו אליהם אדם אחר.

מתי מוכנים להתחיל פרק ב'?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*